Offering you a complete choice of products which include 10w acdc bulb.
₹ 190 / Piece Get Latest Price
| Bulb Shape | Round |
| Wattage | 10 W |
| Battery Capacity | 2000 mAh |
| Base Type | B22 |
| Light Color | Cool White |
| Backup Time | 3 hours |
| Charging Source | AC 220 240 V |
| Body Material | Polycarbonate |
Rajeev Giri (Director)
Gretech Technology Pvt. Ltd.
3rd Floor, B-1/A Flat No 308, Joshi Colony, Mandawali Fazalpur
New Delhi - 110092, Delhi, India