of a wide range of products which include 2 mitr magnetic track channel, magnetic track channel and 1 mtr track channel.
₹ 780 / Kg Get Latest Price
| Length | 2 miter |
| Brand | Gretech |
₹ 450 / Piece Get Latest Price
| Shape | Angle |
| Size (WxH) | 25x25 mm |
| Thickness | 2 mm |
| Length | 1 meter |
₹ 130 / Piece Get Latest Price
| Shape | 1 mitr |
| Size (WxH) | 25x25 mm |
| Thickness | 1.2 mm |
| Alloy Grade | 6063 |
| Length | 12 ft |
| Brand | Jindal |
Rajeev Giri (Director)
Gretech Technology Pvt. Ltd.
3rd Floor, B-1/A Flat No 308, Joshi Colony, Mandawali Fazalpur
New Delhi - 110092, Delhi, India