Our product range includes a wide range of led gate light, outdoor gate pillar light, gate light silver reflector, 50w gate light and 12w led gate light.
₹ 490 / Piece Get Latest Price
| Body Material | Aluminum |
| Light Source | Bulb Holder |
| Wattage | 12W |
| Light Color | Warm White |
| IP Rating | IP66 |
| Body Color | Brown, Grey |
| Warranty | 1 Year |
₹ 550 / Piece Get Latest Price
| Body Material | Aluminum |
| Light Source | LED (Integrated) |
| Wattage | 12W |
| Design | Square / Cube |
| Light Color | Warm White |
| IP Rating | IP65 |
| Body Color | Black |
| Warranty | 1 Year |
₹ 680 / Piece Get Latest Price
| Body Material | Aluminum |
| Light Source | Bulb Holder |
| Wattage | 20W |
| Design | Antique / Heritage |
| Light Color | Warm White |
| IP Rating | IP66 |
| Body Color | Grey |
| Warranty | 2 Years |
Designer gate light
₹ 1250 / Piece Get Latest Price
| Body Material | Aluminium / Aluminium Die Cast |
| Material | Cast Iron |
| Light Source | Bulb Holder |
| Size | 12 Inch |
| Design | Classic |
| Height | 8 inch |
| IP Rating | IP65 |
₹ 1650 / Piece Get Latest Price
| Body Material | Aluminum |
| Light Source | LED (Integrated) |
| Design | Pillar |
| Light Color | Cool White |
| Holder Type | B22 |
| IP Rating | IP65 |
| Body Color | Grey |
| Warranty | 1 Year |
| Wattage | 15W |
Rajeev Giri (Director)
Gretech Technology Pvt. Ltd.
3rd Floor, B-1/A Flat No 308, Joshi Colony, Mandawali Fazalpur
New Delhi - 110092, Delhi, India