92% Response rate
We are a leading of honeycomb light for showroom from New Delhi, India.
₹ 9200 / Piece Get Latest Price
| Length | 16 ft |
| Power | 600W |
| Wattage | 400 W |
| Brand | Gretech |
| Color Temperature | 4000 K |
| Light Color | Cool White |
| Warranty | 1 Year |
| Mounting Type | Recessed |
| Body Color | White |
| Shape | Square |
| IP Rating | IP20 |
Best Quality
Rajeev Giri (Director)
Gretech Technology Pvt. Ltd.
3rd Floor, B-1/A Flat No 308, Joshi Colony, Mandawali Fazalpur
New Delhi - 110092, Delhi, India
