92% Response rate
Offering you a complete choice of products which include 7 w led concealed light.
₹ 55 / Piece Get Latest Price
| Shape | Round |
| Cutout Size | 3 in |
| Wattage | 7W |
| Color Temperature | 6500K |
| IP Rating | IP40 |
| Voltage | 240V |
| Material | Polycarbonate |
| Frequency | 50Hz |
| Usage | Indoor |
| Lighting Source | LED |
Minimum order quantity: 100 Piece
Available From 5 Watts To 9 Watts
Rajeev Giri (Director)
Gretech Technology Pvt. Ltd.
3rd Floor, B-1/A Flat No 308, Joshi Colony, Mandawali Fazalpur
New Delhi - 110092, Delhi, India
