92% Response rate
Our range of products include 1500ma driver waterproof.
₹ 120 / Piece Get Latest Price
| Output Wattage | 50 W |
| Wattage | 50W |
| Output Type | Constant Voltage |
| Output Current | 1500mA |
| Material | Metal |
| Usage/Applications | LED Street Light, LED Flood Light |
| Waterproof Rating | IP65 |
| IP Rating | IP66 |
IP66
Rajeev Giri (Director)
Gretech Technology Pvt. Ltd.
3rd Floor, B-1/A Flat No 308, Joshi Colony, Mandawali Fazalpur
New Delhi - 110092, Delhi, India
