Providing you the best range of ground burial light with effective & timely delivery.
₹ 590 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 3 W |
| Power | 3W |
| Lighting Type | LED |
| Shape | Round |
| Ingress Protection | IP67 |
| Body Material | Aluminium |
| CCT | 3000 K |
| Glass Type | Clear Toughened |
| Lighting Color | Warm White |
| Usage/Application | Outdoor |
| Country of Origin | Made in India |
Rajeev Giri (Director)
Gretech Technology Pvt. Ltd.
3rd Floor, B-1/A Flat No 308, Joshi Colony, Mandawali Fazalpur
New Delhi - 110092, Delhi, India