Our product range includes a wide range of 350 w high mast flood light.
₹ 4300 / Piece Get Latest Price
| Mast Height | 35 m |
| Light Source | LED |
| Total Wattage | 350 W |
| LED Brand | GRETECH |
| System Voltage | 240 V AC |
| CCT | 6000 K |
| Mast Material | Stainless Steel |
| Pole Sections | 4 Section |
| Top Dome | Without Aviation Lamp |
| Usage Area | Stadium |
Rajeev Giri (Director)
Gretech Technology Pvt. Ltd.
3rd Floor, B-1/A Flat No 308, Joshi Colony, Mandawali Fazalpur
New Delhi - 110092, Delhi, India