We are a leading of 22w square led panel light from New Delhi, India.
₹ 298 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 22 W |
| Power (Wattage) | 22W |
| Panel Size | 8x8 inch |
| Color Temperature | 4000K |
| Shape | Square |
| Light Color (CCT) | Cool White |
| Light Color | Cool Daylight |
| Power | 22 W |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Country of Origin | Made in India |
Rajeev Giri (Director)
Gretech Technology Pvt. Ltd.
3rd Floor, B-1/A Flat No 308, Joshi Colony, Mandawali Fazalpur
New Delhi - 110092, Delhi, India