Pioneers in the industry, we offer moon suspense light from India.
₹ 2150 / Piece Get Latest Price
| Lamp Type | LED |
| Wattage | 40 W |
| Body Material | Aluminium |
| Style | Linear |
| Suspension Length | 1 m |
| Suitable Area | Showroom |
| Number of Lamps | 1 |
| Fixture Color | Black |
| Dimmable | No |
| Input Voltage | 220–240 V AC |
Rajeev Giri (Director)
Gretech Technology Pvt. Ltd.
3rd Floor, B-1/A Flat No 308, Joshi Colony, Mandawali Fazalpur
New Delhi - 110092, Delhi, India