92% Response rate
We are a leading of 9w rgb led spotlight under water from New Delhi, India.
₹ 1650 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 9W |
| LED Color | RGB |
| Ingress Protection | IP67 |
| Body Material | Stainless Steel |
| Input Voltage | 24 V DC |
| Beam Angle | 60 Deg |
| Waterproof Standard | IP-67 |
| Installation | Floor Mounted |
| Control | RGB Auto |
| Cable Length | 10 m |
| Country of Origin | Made in India |
24volt with q yr warranty
Rajeev Giri (Director)
Gretech Technology Pvt. Ltd.
3rd Floor, B-1/A Flat No 308, Joshi Colony, Mandawali Fazalpur
New Delhi - 110092, Delhi, India
