92% Response rate
Pioneers in the industry, we offer 10w pvc panel light from India.
₹ 95 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 10 W |
| Cutout Size | 105 mm (4 inch) |
| Light Color | Cool Day Light |
| Mounting Type | Recessed |
| Shape | Round |
| Certification | ISI |
| IP Rating | IP33 |
| Voltage | 240V |
| Country of Origin | Made in India |
With 2 years warranty
Rajeev Giri (Director)
Gretech Technology Pvt. Ltd.
3rd Floor, B-1/A Flat No 308, Joshi Colony, Mandawali Fazalpur
New Delhi - 110092, Delhi, India
