of a wide range of products which include 100 w rgb flood light.
₹ 1780 / Piece Get Latest Price
| Wattage | 100W |
| Control Type | Remote Control |
| Color Mode | RGB |
| Input Voltage | 220–240 V |
| Body Material | Aluminium |
| Lighting Type | LED |
| Frequency | 50Hz |
| IP Rating | IP66 |
| Usage | Outdoor |
| Color | Cool White |
| Voltage | 230 V |
Minimum order quantity: 100 Piece
Rajeev Giri (Director)
Gretech Technology Pvt. Ltd.
3rd Floor, B-1/A Flat No 308, Joshi Colony, Mandawali Fazalpur
New Delhi - 110092, Delhi, India