92% Response rate
Pioneers in the industry, we offer magnetic track channel from India.
₹ 440 / Piece Get Latest Price
| Light Source | LED |
| Shape | Angle |
| Wattage | 30 W |
| Size (WxH) | 25x25 mm |
| Track Phase | Single Phase |
| Thickness | 2 mm |
| Beam Angle | 60° |
| Color Temperature | 6500 K |
| Length | 1 meter |
| Body Color | Black |
Rajeev Giri (Director)
Gretech Technology Pvt. Ltd.
3rd Floor, B-1/A Flat No 308, Joshi Colony, Mandawali Fazalpur
New Delhi - 110092, Delhi, India
